movie scene
Het laatste filmnieuws bekijk je natuurlijk op MovieScene!
- Nieuws
- 05-01-2010
- Geplaatst door Tom Rosens
'Sherlock Holmes mag geen homo zijn'
Volgens Andrea Plunket, eigenaresse van de Amerikaanse Sherlock Holmes-rechten, mag de detective geen homo zijn.
Plunket reageerde op een uitspraak van Robert Downey Jr. in de talkshow van David Letterman. De hoofdrolspeler uit Sherlock Holmes liet weten dat het een mogelijkheid is dat zijn personage uit de kast komt in een eventueel vervolg op Sherlock Holmes.
Het eerste deel dat vanaf 7 januari in de Nederlandse bioscoop te zien is, bevat volgens sommigen een homoseksuele spanning tussen de personages van Holmes en Watson.
Plunket hoopt dat de uitspraak een voorbeeld is van de zwarte humor van Downey Jr., meldt Total Film. Ze laat weten dat ze geen toestemming zou geven voor eventuele vervolgen als dit thema uitgewerkt zou worden. "Ik heb niets tegen homo's, maar wel tegen mensen die niet trouw zijn aan de boeken", aldus Plunket.

Gerelateerde berichten:
Word lid van MovieScene en blijf altijd op de hoogte van het laatste film nieuws en leuke prijsvragen!
REGISTREREN
INLOGGEN
NIEUWSBRIEF
Meld je aan voor de MovieScene nieuwsbrief en ontvang het laatste movienieuws
UITGELICHT
BEST GELEZEN
LAATSTE REACTIES
-
mutijn
Kijk hier érg naar uit! -
mutijn
Pas deel 1 en 2 gezien, waren opzich bes... -
Frank55
Wat een film, een genot om te zien, in h... -
Frank55
dat belooft een geweldige film te worden -
Remco
Hoe zit dat in die serie dan Tom? Die ke... -
Remco
Dat kan wel interessant worden. Ik dacht... -
Peter
Ben een enorme fan van Haneke, maar deze...
Girlscene
Ze
Fashionscene
Beautyscene
Shopscene
FashionsceneTV
Shopgids
Good2b
Chicklit
24H Beauty deal















.jpg&w=100&h=100)



REACTIES
Je bent nog niet ingelogd. Log in of maak een nieuw account om een reactie te plaatsen.
Anoniem Woensdag 6 januari 2010 om 12:12
"...wel tegen mensen die niet trouw zijn aan de boeken". Zoals in de recensie op deze website beschreven staat is dit een verzonnen verhaal. D.w.z. een verhaal die niet in de boeken staat. Natuurlijk kun je dan wat personages betreft nog trouw zijn aan de boeken, maar ook dat lijkt mijns inziens niet zo te zijn. In de trailers kun je al zien dat Sherlock Holmes meer als actieheld wordt weergegeven dan een pientere detective.