movie scene
Het laatste filmnieuws bekijk je natuurlijk op MovieScene!
- Nieuws
- 12-01-2010
- Geplaatst door Tom Rosens
Spider-Man reboot zet Raimi en Maguire buitenspel
Sony ziet af van Spider-Man 4, maar geeft de franchise een reboot zonder regisseur Sam Raimi en acteurs Tobey Maguire en Kirsten Dunst.
Raimi had de afgelopen periode onenigheid met de filmstudio over een gewenste releasedatum en welke slechteriken in het vierde deel hun opwachting moesten maken. Deze onenigheid heeft er nu voor gezorgd dat Sony liever helemaal opnieuw begint met een Spider-Man-reeks.
Sony geeft in een persbericht aan dat Peter Parker terug naar school gaat in de aankomende film. De Spider-Man reboot moet in de zomer van 2012 uitkomen en wordt geschreven door James Vanderbilt (Zodiac), aldus ComingSoon.

Dat betekent dus dat we opnieuw gaan zien hoe Peter Parker superheld Spider-Man wordt en dat er nieuwe acteurs gekozen gaan worden voor de rollen. Raimi, regisseur van de eerste drie delen gaf onlangs aan dat hij niet tevreden was met Spider-Man 3 en er alles aan zou doen om van Spider-Man 4 weer een topper te maken. Als slechterik had hij John Malkovich als Vulture in gedachten, maar Sony zag dit niet zitten.
Is een Spider-Man reboot een goede zet van Sony of zijn we nog niet toe aan een reboot? Wie moet Spider-Man gaan spelen?
Update: Het reboot-script van Vanderbilt is blijkbaar al klaar en moet een duistere kant op gaan.
Gerelateerde berichten:
Tags: Kirsten Dunst, reboot, Sam Raimi, Spider-Man, Spider-Man 4, Tobey Maguire
Word lid van MovieScene en blijf altijd op de hoogte van het laatste film nieuws en leuke prijsvragen!
REGISTREREN
INLOGGEN
NIEUWSBRIEF
Meld je aan voor de MovieScene nieuwsbrief en ontvang het laatste movienieuws
UITGELICHT
BEST GELEZEN
LAATSTE REACTIES
-
mutijn
Kijk hier érg naar uit! -
mutijn
Pas deel 1 en 2 gezien, waren opzich bes... -
Frank55
Wat een film, een genot om te zien, in h... -
Frank55
dat belooft een geweldige film te worden -
Remco
Hoe zit dat in die serie dan Tom? Die ke... -
Remco
Dat kan wel interessant worden. Ik dacht... -
Peter
Ben een enorme fan van Haneke, maar deze...
Girlscene
Ze
Fashionscene
Beautyscene
Shopscene
FashionsceneTV
Shopgids
Good2b
Chicklit
24H Beauty deal















.jpg&w=100&h=100)



REACTIES
Je bent nog niet ingelogd. Log in of maak een nieuw account om een reactie te plaatsen.
Anoniem Zondag 17 januari 2010 om 21:30
Helemaal overnieuw.. Hmm. Ik zie het zelf nog niet zo snel gebeuren. Volgens mij heeft hij hier lang over na zitten denken, of juist te kort.
Anoniem Donderdag 14 januari 2010 om 14:56
Gaan we net als bij Batman de duistere kant op met Spiderman?
Hmm... okee. Beter goed gejat dan slecht bedacht.
Anoniem Dinsdag 12 januari 2010 om 12:30
Mooi zo. Ik vond Tobey Maguire nooit een goede Spiderman en de films van Raimi hadden niet het gevoel van de comics. Misschien dat het nu wel de goede kant op gaat
Anoniem Dinsdag 12 januari 2010 om 12:14
Zo dan! Dit vind ik wel enigszins heftig nieuws. Al die tijd veel nieuws over de ontwikkelingen en iedereen is enthousiast. En nu dit?! Ik snap er eigenlijk niets van. Sam Raimi heeft geen slechte films gemaakt van Spiderman. Ja, de derde was vrij teleurstellend, maar de man is een talent en een groots filmmaker. Die zal dezelfde misstap in een vierde deel nooit maken. Ik denk niet dat een reboot zin heeft. Óf een deel 4, óf helemaal niets.