movie scene
Het laatste filmnieuws bekijk je natuurlijk op MovieScene!
- Nieuws
- 03-02-2011
- Geplaatst door Tom Rosens
Eerste officiële foto's Uwe Bolls Auschwitz
MovieSense heeft de eerste officiële foto's van Uwe Bolls Auschwitz verkregen.
De beelden komen van Uwe Bolls productiemaatschappij Boll Kino Beteiligungs. Daarnaast is er een poster vrijgegeven. Het is nog niet duidelijk of dit de definitieve poster is. Auschwitz beleeft op 13 februari zijn wereldpremière op het filmfestival Berlijn. MovieSense zal aanwezig zijn om verslag te doen.











Bekijk hier ons interview met regisseur Uwe Boll over Auschwitz. De trailer is hier te bekijken.
Gerelateerde berichten:
Tags: Auschwitz, Berlijn, Berlin Filmfestival, Uwe Boll
Word lid van MovieScene en blijf altijd op de hoogte van het laatste film nieuws en leuke prijsvragen!
REGISTREREN
INLOGGEN
NIEUWSBRIEF
Meld je aan voor de MovieScene nieuwsbrief en ontvang het laatste movienieuws
WINNEN
UITGELICHT
BEST GELEZEN
LAATSTE REACTIES
-
mutijn
Wordt weer een geweldige film met Leonar... -
mutijn
Kijk hier érg naar uit! -
mutijn
Pas deel 1 en 2 gezien, waren opzich bes... -
Frank55
Wat een film, een genot om te zien, in h... -
Frank55
dat belooft een geweldige film te worden -
Remco
Hoe zit dat in die serie dan Tom? Die ke... -
Remco
Dat kan wel interessant worden. Ik dacht...
Girlscene
Ze
Fashionscene
Beautyscene
Shopscene
FashionsceneTV
Shopgids
Good2b
Chicklit
24H Beauty deal



















.jpg&w=100&h=100)

REACTIES
Je bent nog niet ingelogd. Log in of maak een nieuw account om een reactie te plaatsen.
Anoniem Zaterdag 19 februari 2011 om 01:33
Ter voorbereiding voor de film heeft hij volgens eigen zeggen alleen een BBC-serie over The Holocaust bekeken, dus ik kan me goed voorstellen dat niet alle details kloppen. Hoeft ook niet, want blijft een fictiefilm, hoe hard hij ook roept dat de film laat zien hoe het werkelijk was. Geen enkel beeld kan tegen de gruwelijke werkelijkheid op, het blijft Bolls visie en interpretatie. Belangrijker is denk ik de context waarin de film zou moeten worden gepresenteerd. Als je wilt dat de boodschap overkomt, ben je er niet met een (fictie)film alleen.
@Frans: Veelbelovend is wel een erg wrange term als het over dit onderwerp gaat...
Anoniem Zaterdag 19 februari 2011 om 00:24
In de film gebeurt het voor de ingang van het kamp. Snap sowieso niet of het nou heel erg van belang is of dat 50 meter verder of dichterbij plaatsvind.
Anoniem Vrijdag 18 februari 2011 om 23:05
Ik vind het prima als er een film over Auschwitz gemaakt zou worden die alles laat zien maar dan moeten ook alle historische feiten kloppen. Na bovenstaande foto´s gezien te hebben heb ik grote twijfels.
De selectie van de aangekomen joden gebeurde op het perron en niet tussen de barakken in het kamp. Pozor is niet Pools maar Tsjechisch. Als er in deze foto´s al zo veel fouten zitten, hoe is dan de film.
Anoniem Maandag 14 februari 2011 om 15:28
Erg goede film waar ik ook naar uitkijk!!
Het is een confronterende, onthullende film, waar eens NIETS ontzien wordt!
Er zijn meerdere holocaust films, waarin vergassingen te zien zijn, zoals o.a.
'The grey zone'.
Ik ben erg blij dat deze film eraan komt, de foto's zien er erg veelbelovend uit!!
Anoniem Vrijdag 4 februari 2011 om 23:24
Yups I'll be there with a camera. Ben enorm benieuwd, volgende week is het al.
Anoniem Vrijdag 4 februari 2011 om 19:08
Ziet er toch wel goed uit. Een van de films waar ik het meest naar uitkijk. Leuk ook dat Dennis (?) aanwezig zal zijn op het Berlijns filmfestival.