movie scene
Het laatste filmnieuws bekijk je natuurlijk op MovieScene!
- Nieuws » Nieuwsberichten
- 21-05-2012
- Geplaatst door Tom Rosens
Stervende George Sluizer wil laatste River Phoenix film afmaken via crowdfunding

Crowdfunding is een alternatieve wijze om een project te financieren. Via de site CineCrowd kunnen particulieren, maar ook bedrijven het filmproject van Sluizer ondersteunen. De regisseur wil 15.000 euro via CineCrowd binnenhalen. Afhankelijk van de bijdrage krijgt de sponsor er ook iets voor terug, waaronder kaartjes voor de première, je naam op de aftiteling, setfoto's of een limited edition dvd.
In een interview met De Wereld Draait Door gaf Sluizer aan ziek te zijn. Volgens Sluizer heeft hij hoogstens nog een half jaar te leven en is er daarna slechts 2 tot 3 procent kans dat hij nog langer leeft. Hij wil er echter alles aan doen om de opnames uit 1993 af te ronden tot een film.

Volgens Sluizer is de film nu bijna af. Omdat de opnames nooit werden afgerond worden de ontbrekende stukken opgevuld met foto's of andere filmbeelden. Tevens voorziet hij de film van een persoonlijke inleiding, waarin hij in het kort verteld wat er ontbreekt.

Sinds de dood van zijn vrouw woont Boy (Phoenix) als een kluizenaar op een voormalig nucleair testterrein in de woestijn. Zij is gestorven aan kanker, een gevolg van de nucleaire testen. Tijdens een 'tweede huwelijksreis' strandt het Hollywoodpaar Harry en Buffy (Judy Davis en Jonathan Pryce) in de woestijn. Boy redt het paar en gijzelt hen vervolgens omdat hij Buffy begeert en met haar een betere wereld wil stichten.
Sluizer heeft nog 57 dagen om de 15.000 euro via CineCrowd te behalen. Of Dark Blood ook in première zal gaan op het Nederlands Film Festival in september zonder dit geld is niet bekend.
Tags: CineCrowd, crowdfunding, Dark Blood, George Sluizer, Jonathan Pryce, Judy Davis, Michiel Reichwein, River Phoenix, Spoorloos, The Vanishing
Like MovieScene op facebook
REACTIES

Word lid van MovieScene en blijf altijd op de hoogte van het laatste film nieuws en leuke prijsvragen!

SHOPTOPPERS
WINNEN
UITGELICHT
BEST GELEZEN
LAATSTE REACTIES
-
ijsmummie
Wauuuuuw wat veel goeie films zit ertuss... -
ijsmummie
He he eindelijk op bluray , mooi voor mi... -
cobrastyle
😍 -
ijsmummie
Oooo wauw die wil graag zien , ik wist ... -
Puzzcat4life
Omg omg Ik wil zo graag naar Endgame! I... -
cobrastyle
Jaaa tof! -
paulmach
The Shining van Kubrick! Fantastische fi...
Je bent nog niet ingelogd. Log in of maak een nieuw account om een reactie te plaatsen.