movie scene
Het laatste filmnieuws bekijk je natuurlijk op MovieScene!
- Nieuws » Nieuwsberichten
- 28-11-2012
- Geplaatst door Tom Rosens
Kim Feenstra en Arie Boomsma in Mannenharten

Feenstra speelt een zangeres met meer ambitie dan talent die graag met producer en liefje Dennis (Barry Atsma) wil werken. Boomsma speelt een typetje uit een reclamecampagne dat door het hoofd van bedenker Tim (Daan Schuurmans) blijft spoken.
De opnames voor de film, waarin ook hoofdrollen zijn weggelegd voor Jeroen Spitzenberger, Teun Kuilboer, Jon van Eerd en Fabian Jansen, zijn in volle gang. Vrouwelijk tegenspel krijgen de mannen van Georgina Verbaan, Katja Herbers, Hadewych Minis, Liliana de Vries en Sanne Vogel.
Mannenharten gaat over hoe een sportschool verschillende mannen samenbrengt en ze ieder in hun eigen leven de ware liefde doet vinden… of niet! Verbonden door de uren waarin ze zich in het zweet werken, leren we ze allemaal kennen. Reclameman Tim (Schuurmans), die al jaren samen is met Laura (Minis), maar in paniek raakt door zijn naderende huwelijk. Womanizer Dennis (Atsma) die plots geen babes, maar zakenpartner, vriend en volkszanger Roy (Van Eerd) te logeren krijgt. Of ambtenaar Niels (Jansen), zoekend naar een vrouw voor het leven. En Wouter (Spitzenberger), de tegenpool van Niels die zijn prille liefde voor Nicole (Herbers) maar niet in goede banen kan leiden. Maar ook trambestuurder Frank (Kuilboer), die zijn scheiding met Susanne (Verbaan) niet klein kan krijgen. Stadse mannen, op zoek naar hun plek in het leven en naar degene die ze aan hun zijde willen.
De film is gebaseerd op de Duitse bioscoophit Männerherzen. Het originele scenario is bewerkt door Maarten Lebens ('n Beetje Verliefd, De Sterkste Man van Nederland, Moeder ik wil bij de Revue). De film wordt in november 2013 in de bioscoop verwacht.
Tags: Arie Boomsma, Barry Atsma, Daan Schuurmans, Georgina Verbaan, Hadewych Minis, Jeroen Spitzenberger, Jon van Eerd, Katja Herbers, Kim Feenstra, Liliana de Vries, Mannenharten, Männerherzen, Mark de Cloe, Teun Kuilboer
Like MovieScene op facebook
REACTIES

Word lid van MovieScene en blijf altijd op de hoogte van het laatste film nieuws en leuke prijsvragen!

SHOPTOPPERS
WINNEN
UITGELICHT
LAATSTE REACTIES
-
ijsmummie
Wauuuuuw wat veel goeie films zit ertuss... -
ijsmummie
He he eindelijk op bluray , mooi voor mi... -
cobrastyle
😍 -
ijsmummie
Oooo wauw die wil graag zien , ik wist ... -
Puzzcat4life
Omg omg Ik wil zo graag naar Endgame! I... -
cobrastyle
Jaaa tof! -
paulmach
The Shining van Kubrick! Fantastische fi...
Je bent nog niet ingelogd. Log in of maak een nieuw account om een reactie te plaatsen.