movie scene
Het laatste filmnieuws bekijk je natuurlijk op MovieScene!
- Nieuws » Nieuwsberichten
- 13-11-2013
- Geplaatst door Jon Jonoski
Rupert Sanders regisseert biopic over Napoleon

De film, simpelweg Napoleon genoemd, moet een episch, Scarface-achtig verhaal worden. Het zal beginnen bij Napoleon's machtsovername van een Frankrijk dat sinds de Franse revolutie erg onrustig was en eindigen bij Napoleon's val tijdens de Slag bij Waterloo.
Sanders regisseerde eerder het succesvolle Snow White and the Huntsman, wat voor hem veel deuren opende in Hollywood. Hij is momenteel bezig aan een nieuwe versie van Van Helsing met Tom Cruise en heeft nog meerdere andere projecten in productie.
Napoleon's script wordt geschreven door Jeremy Doner, de producent van de Amerikaanse versie van The Killing, terwij Napoleon's hoofdproducent Gianni Nunnari eerder Zach Snyder's 300 produceerde.
Dit is niet de eerste keer dat Hollywood een Napoleon-biopic probeert te maken. Gedurende zijn hoogtijdagen in de jaren '70 en '80 schreef Stanley Kubrick een script voor een film over de Franse veldheer. Het lukte hem echter niet om zijn scenario te verfilmen
Tags: Napoleon, Rupert Sanders, Snow White and the Huntsman, Stanley Kubrick, Tom Cruise, Van Helsing
Like MovieScene op facebook
REACTIES

Word lid van MovieScene en blijf altijd op de hoogte van het laatste film nieuws en leuke prijsvragen!

SHOPTOPPERS
WINNEN
UITGELICHT
BEST GELEZEN
- Win vrijkaarten en goodies voor Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
- Win Rick and Morty Season 6 op Blu-ray
- Win vrijkaarten voor Till
- De lekkerste popcorn die je zelf maakt
- De Beste Films Voor Motorliefhebbers
- 5 Tips Voor Het Organiseren van een Succesvol Slaapfeestje!
- De 5 populairste Spaanse films
- Deze scènes over het casino bleven ons bij
LAATSTE REACTIES
-
ijsmummie
Wauuuuuw wat veel goeie films zit ertuss... -
ijsmummie
He he eindelijk op bluray , mooi voor mi... -
cobrastyle
😍 -
ijsmummie
Oooo wauw die wil graag zien , ik wist ... -
Puzzcat4life
Omg omg Ik wil zo graag naar Endgame! I... -
cobrastyle
Jaaa tof! -
paulmach
The Shining van Kubrick! Fantastische fi...
Je bent nog niet ingelogd. Log in of maak een nieuw account om een reactie te plaatsen.