Deze sites vind je misschien ook leuk Fashionscene.nl, Chicklit.nl, en meer

Meer sites die je misschien ook leuk vindt

Girlscene Ze
Fashionscene Beautyscene
Chicklit Moviescene
Partyscene Vrouwen
Foodness I Want That Must Have
Shopgids Beautybox
Find My Musthave Reequest
  • Nieuws » Nieuwsberichten
Amsterdam heeft wereldprimeur met eerste permanente Virtual Reality bioscoop

Amsterdam heeft wereldprimeur met eerste permanente Virtual Reality bioscoop

Na diverse Virtual Reality pop-ups opent op 2 maart vlak bij Amsterdam CS de eerste vaste bioscoop voor een VR ervaring.

De eerste permanente Virtual Reality-bioscoop ter wereld komt aan de Oosterdokskade, waar ook de Openbare Bibliotheek Amsterdam (OBA) en het Conservatorium zijn gevestigd. De Virtual Reality-bioscoop was in oktober al tijdelijk in Amsterdam te bezoeken, als onderdeel van een tour door Europa. Wegens het grote succes ervan komt er nu een vaste VR-bioscoop. In de zaal geen rood pluche in keurige rijen opgesteld, maar losse stoelen die alle kanten op kunnen draaien. Als bezoekers krijg je een Samsung Gear VR bril in combinatie met een Samsung smartphone en een koptelefoon.



De film die bezoekers te zien krijgen, is een speciaal voor deze setting ontwikkelde film, geschreven door Ronald Giphart, met Hadewych Minis en Tibor Lukacs in de hoofdrollen. Onderwerp van deze 12 minuten durende film, met als titel YourFace, is het zeer actuele vluchtelingendebat. Over andere films is nog niets bekend gemaakt.

Initiatiefnemer is &Samhoud Media, een internationaal bedrijf die ook in Amsterdam een vestiging heeft met als focus het gebruik van nieuwe media. Inmiddels heeft &Samhoud ook aangekondigd binnenkort permanente VR-bioscopen in Berlijn, Parijs, Londen en Madrid te openen.

Tags:

REACTIES

Je bent nog niet ingelogd. Log in of maak een nieuw account om een reactie te plaatsen.

Volg ons

Word lid van MovieScene en blijf altijd op de hoogte van het laatste film nieuws en leuke prijsvragen!

REGISTREREN INLOGGEN

SHOPTOPPERS

  • Nobody op Blu-ray

    €21,63Nobody op Blu-ray

  • Just 6.5 op DVD

    €11,80Just 6.5 op DVD

  • Black Adam op Blu-ray

    €22,99Black Adam op Blu-ray

  • Christopher Nolan Collection op 4K Ultra HD

    €177,93Christopher Nolan Collection op 4K Ultra HD

  • Fast & Furious 9: The Fast Saga op Blu-ray

    €26,99Fast & Furious 9: The Fast Saga op Blu-ray

  • Inglourious Basterds op 4K Ultra HD

    €27,64Inglourious Basterds op 4K Ultra HD

UITGELICHT

  • The Blacklist - eerste indruk The Blacklist - eerste indruk
  • Game of Thrones S5E1: The Wars to Come – recap Game of Thrones S5E1: The Wars to Come –...
  • Game of Thrones S5E10: Mother’s Mercy - recap Game of Thrones S5E10: Mother’s Mercy -...
  • Game of Thrones S5E9: The Dance of Dragons - recap Game of Thrones S5E9: The Dance of Dragons -...
  • Game of Thrones S5E5: Kill The Boy – recap Game of Thrones S5E5: Kill The Boy – recap
  • Game of Thrones S6E8: No One – recap  Game of Thrones S6E8: No One – recap