movie scene
Het laatste filmnieuws bekijk je natuurlijk op MovieScene!
- Nieuws » Nieuwsberichten
- 19-09-2009
- Geplaatst door Tom Rosens
Fringe, The Vampire Diaries, Supernatural en Bones weer van start
Goedlopende series als Fringe, Supernatural, Bones, Grey’s Anatomy en CSI starten deze maand weer met een nieuw seizoen in Amerika. Ook is de nieuwe serie The Vampire Diaries gestart.
Het tweede seizoen van Fringe is 17 september begonnen en pakt de draad weer op waar de cliffhanger eindigde aan het einde van seizoen 1. Dezelfde dag startte Bones met het vijfde seizoen. 24 september begint het tiende seizoen van CSI en het zesde seizoen van Grey’s Anatomy (dubbele aflevering). Het vijfde seizoen van Supernatural is 10 september in Amerika begonnen.
Geheel nieuw is de serie The Vampire Diaries, gebaseerd op het boek met dezelfde naam. Het verhaal gaat over Elena Gilbert (Nina Dobrev), een jonge vrouw die moet kiezen tussen twee vampier broers - de een is slecht, de ander goed. De broers, gespeeld door Paul Wesley en Ian Somerhalder strijden om haar hart en de zielen van haar vrienden, familie en bewoners van het plaatsje waar ze woont. De eerste aflevering is 10 september uitgezonden.
Talkshowpresentator Jay Leno is sinds 14 september van start gegaan met zijn nieuwe entertainment programma onder de titel The Jay Leno Show. Het programma bevat elementen van zijn vorige talkshow The Tonight Show With Jay Leno, wat nu overgenomen is door Conan O’Brien.
Tags: Bones, CSI, Fringe, Grey’s Anatomy, Ian Somerhalder, Nina Dobrev, Paul Wesley, Supernatural, The Jay Leno Show, The Vampire Diaries
REACTIES

Word lid van MovieScene en blijf altijd op de hoogte van het laatste film nieuws en leuke prijsvragen!

SHOPTOPPERS
WINNEN
UITGELICHT
BEST GELEZEN
- Win Triangle of Sadness op DVD en Blu-ray
- Zo kijk je films en series op je Galaxy A smartphone
- Win vrijkaarten en goodies voor Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
- Creëer jouw eigen thuisbioscoop!
- De lekkerste popcorn die je zelf maakt
- Win vrijkaarten voor Till
- De Beste Films Voor Motorliefhebbers
- 5 Tips Voor Het Organiseren van een Succesvol Slaapfeestje!
LAATSTE REACTIES
-
ijsmummie
Wauuuuuw wat veel goeie films zit ertuss... -
ijsmummie
He he eindelijk op bluray , mooi voor mi... -
cobrastyle
😍 -
ijsmummie
Oooo wauw die wil graag zien , ik wist ... -
Puzzcat4life
Omg omg Ik wil zo graag naar Endgame! I... -
cobrastyle
Jaaa tof! -
paulmach
The Shining van Kubrick! Fantastische fi...
Je bent nog niet ingelogd. Log in of maak een nieuw account om een reactie te plaatsen.