movie scene
Het laatste filmnieuws bekijk je natuurlijk op MovieScene!
- Nieuws » Nieuwsberichten
- 16-04-2011
- Geplaatst door Dries Thomas
Sean Penn in This Must Be The Place
Bekijk de eerste beelden van This Must Be The Place, een film waarin Sean Penn een gewezen rockster speelt.
This Must Be the Place is een drama van de Italiaanse regisseur Paolo Sorrentino die in 2008 doorbrak met het politieke Il Divo. De film volgt een gewezen rockster, gespeeld door tweevoudig Oscar-winnaar Sean Penn, die dankzij een geweldige haardos en rode lipstick wel heel veel gelijkenissen vertoond met Robert Smith, zanger van The Cure. Om je een idee te geven, gaf Sorrentino vandaag een eerste afbeelding en een korte clip vrij.
Cheyenne is een gewezen rockster die zich verveeld en daarom besluit om zijn vader, met wie hij amper contact heeft, op te zoeken. Hij reist naar New York, waar zijn vader op sterven ligt. Net voor zijn dood komt Cheyenne te weten hoe zijn vader tijdens de Tweede Wereldoorlog in Auschwitz vernederd werd door een Nazi-officier. Cheyenne wil de man opsporen en begint aan een lange reis door de Verenigde Staten.
Naast Sean Penn doet Sorrentino ook een beroep op Oscar-winnares Frances McDormand. Verder spelen mee Judd Hirsch, Harry Dean Stanton, Shea Whigham en Kerry Condon. De film gaat volgende maand in première op het filmfestival van Cannes. De film wordt later dit jaar in Nederland door Cinéart uitgebracht.
Tags: Frances McDormand, Harry Dean Stanton, Il Divo, Judd Hirsch, Kerry Condon, Paolo Sorrentino, Sean Penn, Shea Whigham, This Must Be The Place
REACTIES

Word lid van MovieScene en blijf altijd op de hoogte van het laatste film nieuws en leuke prijsvragen!

SHOPTOPPERS
WINNEN
UITGELICHT
LAATSTE REACTIES
-
ijsmummie
Wauuuuuw wat veel goeie films zit ertuss... -
ijsmummie
He he eindelijk op bluray , mooi voor mi... -
cobrastyle
😍 -
ijsmummie
Oooo wauw die wil graag zien , ik wist ... -
Puzzcat4life
Omg omg Ik wil zo graag naar Endgame! I... -
cobrastyle
Jaaa tof! -
paulmach
The Shining van Kubrick! Fantastische fi...
Je bent nog niet ingelogd. Log in of maak een nieuw account om een reactie te plaatsen.
Anoniem Zaterdag 16 april 2011 om 14:27
In Il Divo speelde Sorrentino al op een ongelooflijk knappe manier met muziek en beelden. De clip voor zijn nieuwe film ziet er in ieder geval ook weer veelbelovend uit!